Biuro Obsługi Mieszkańców

tel. (32) 247-02-51

LOGOWANIE DO eBOK

Czynne:

poniedziałek: 7:00 – 15:00
(przerwa 9:00-10:00)
wtorek, środa: 7:00 - 15:00
czwartek: 7:00 - 16:00
piątek: 7.00 – 14.00
(przerwa 9:00 - 10:00)

Kasa czynna:

wtorek: 9.00 – 14.00
czwartek: 9.00 – 14.00
15.00 – 16.00


Zobacz mapę

Przygotowanie najmu lub sprzedaży

Przygotowanie nieruchomości do wynajęcia

 

Przygotowanie nieruchomości do wynajęcia lub sprzedaży to nowa usługa na polskim rynku, którą opieramy o home staging, social media. Usługa przeznaczona jest dla osób, którym zależy na rentownej sprzedaży bądź wynajmie nieruchomości w szybkim czasie. Polega na uzasadnionym, ale stosunkowo niewielkim, nakładzie na uatrakcyjnienie nieruchomości (home staging) oraz ujawnieniu metamorfozy nieruchomości jak najszerszemu gronu potencjalnych użytkowników z wykorzystaniem marketingu społecznościowego.

To usługa dla każdego, komu zależy na zwiększeniu atrakcyjności nieruchomości w celu jej korzystnego wynajęcia lub sprzedaży. Dzięki kilku zabiegom projektanta wnętrz można wyróżnić nieruchomość na tle konkurencyjnych. Na podstawie oględzin lokalu oraz oceny jego zalet i wad, projektant w porozumieniu z zarządcą lub pośrednikiem oceni jakie działania przyniosą poprawę atrakcyjności lokalu, nie dla Ciebie, lecz dla potencjalnych najemców. Opracowana zostanie lista zadań i kolejność ich wykonania oraz budżet. Charakter działań zależy od stanu lokalu i oczekiwań rynkowych, czasem może to być tylko zmiana kolorystyki lub usunięcie niepotrzebnych sprzętów, czasem będą to też zmiany funkcjonalne i zamówienie nowego wyposażenia, aż do kompleksowego remontu z nadzorem autorskim, organizacją ekip remontowych i budowlanych. Ważne by zmiany fachowo udokumentować fotografią i filmem.

Przygotowanie do sprzedaży lub wynajmu warto zrobić zawsze! Lokale, ładne, sprawne, czyste, sprzedają i wynajmują się szybciej i po wyższych stawkach!

Jeśli długo nie możesz znaleźć nabywcy - to usługa właśnie dla Ciebie!

Jeśli najemcy odchodzą bo znajdują atrakcyjniejsze lokale - to usługa dla Ciebie!

Jeśli chcesz kupić mieszkanie do remontu z przeznaczeniem na wynajem lub późniejszą sprzedaż - to usługa dla Ciebie!

Jeśli chcesz kupić mieszkanie deweloperskie z przeznaczeniem na wynajem lub późniejszą sprzedaż - to usługa dla Ciebie!

 

Działania marketingowe

 

Home staging to skuteczna usługa, ale tylko wtedy gdy rynek lokalny dowie się o metamorfozie Twojej nieruchomości. Informowanie potencjalnych odbiorców poprzez ogłoszenia prasowe, branżowe portale internetowe, to oczywiście ważny element rynku nieruchomości, ale niestety przynosi rezultaty po długim okresie. Dla skuteczności home stagingu ważny jest czas! Szybką i tanią promocję Twojej nieruchomości zapewnią media spłecznościowe. Wykorzystamy wcześniej wykonane fotografie i filmy, zaprezentujemy je na Facebooku, Google, YouTube, by metamorfoza Twojej nieruchomości została zauważona!

Skutek? Poprawa atrakcyjności lokalu, lepsza jakość najemców, lepsze stawki i ceny, stabilniejsze umowy!

ZAMÓW OFERTĘ