Biuro Obsługi Mieszkańców

tel. (32) 247-02-51

LOGOWANIE DO eBOK

Czynne:

poniedziałek: 7:00 – 15:00
(przerwa 9:00-10:00)
wtorek, środa: 7:00 - 15:00
czwartek: 7:00 - 16:00
piątek: 7.00 – 14.00
(przerwa 9:00 - 10:00)

Kasa czynna:

wtorek: 9.00 – 14.00
czwartek: 9.00 – 14.00
15.00 – 16.00


Zobacz mapę

Obsługa najmu

Ofertę kierujemy do właścicieli budynków i lokali mieszkalnych oraz użytkowych, którzy oczekują profesjonalnej obsługi nieruchomości przeznaczonych na wynajem. To oferta dla osób którym zależy na indywidualnej obsłudze, dostosowanej do ich potrzeb. To także oferta dla osób przebywających czasowo poza krajem a posiadających tu swoje nieruchomości.

Zadbamy o Twoją nieruchomość

Obsługa doświadczonego pośrednika w wynajmie nieruchomości, który zapewni pozyskanie najemcy. Obsługa doświadczonego zarządcy który zadba o Twoją nieruchomość.

Reprezentacja w relacjach z Najemcą, a także dostawcami, instytucjami i urzędami.

Negocjowanie w Twoim imieniu stawek czynszowych i zawieranie umów najmu.

Przekazanie i odbiór lokalu z zapewnieniem dokumentacji fotograficznej i spisu wyposażenia lokalu.

Bieżąca obsługa najemcy i reagowanie na jego zgłoszenia i potrzeby.

Pobieranie i monitorowanie wpływów z czynszu, a także windykacja należności w Twoim imieniu w przypadku zalegania z opłatami przez najemcę.

Ubezpieczenie lokalu wg Twoich wytycznych (ale przekażemy nasze sugestie) oraz nadzorowanie likwidacji szkód jeśli takie wystąpią.

Regularne przekazywanie wpływów z czynszów na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy, także poza granice kraju.

Regulowanie w twoim imieniu opłat związanych z utrzymaniem lokalu (opłaty do wspólnoty/spółdzielni, za media itp.).

Zapewnienie całodobowego pogotowia technicznego i "złotej rączki" dla napraw w lokalu oraz przeprowadzanie remontów w lokalu, wymiany zużytych sprzętów.

Cykliczne raportowanie o stanie nieruchomości i finansach z nią związnych.

Co nas wyróżnia?

Zarządzanie najmem to usługa znana od lat na rozwiniętych rynkach nieruchomości, a od kilku lat także w Polsce. Zapewnimy Ci obsługę administracyjną Twojego lokalu i przejmiemy wszystkie obowiązki wynikające z posiadania lokalu bądź budynku na wynajem. W odróżnieniu od usługi pośrednictwa w znalezieniu najemcy, nasza usługa obsługi najmu nie polega tylko na zalezieniu najemcy. My dbamy o stałość i wysokość dochodów z najmu oraz o utrzymanie stabilnych dochodów, dbamy o jakość najmu. Podobnie jak Ciebie, nas też interesuje zapewnienie stałych i wysokich dochodów z najmowanej nieruchomości. W trakcie prowadzenia najmu monitorujemy stan techniczny i użytkowy nieruchomości, a jeśli z czasem zdecydujesz się na jej sprzedaż, zapewnimy odpowiednie przygotowanie do jej sprzedaży.

Wykonamy usługę dostosowaną do Twoich potrzeb!

ZAMÓW OFERTĘ 

Zapisz

Zapisz

Zapisz