Biuro Obsługi Mieszkańców

tel. (32) 247-02-51

LOGOWANIE DO eBOK

Czynne:

poniedziałek: 7:00 – 15:00
(przerwa 9:00-10:00)
wtorek, środa: 7:00 - 15:00
czwartek: 7:00 - 16:00
piątek: 7.00 – 14.00
(przerwa 9:00 - 10:00)

Kasa czynna:

wtorek: 9.00 – 14.00
czwartek: 9.00 – 14.00
15.00 – 16.00


Zobacz mapę

Jak działamy

ZZION BATORY Sp. z o.o. to profesjonalna firma zarządzająca nieruchomościami. Nasze działania opieramy o specjalistyczną wiedzę, entuzjazm i duże doświadczenie zdobywane od 1996 roku. Celem naszego zarządzania nieruchomościami jest satysfakcja Klienta i zgodność działań z przepisami prawa. Nasze działania koncentrują się przede wszystkim na komforcie zamieszkania i pracy, dbamy o zapewnienie bieżącego funkcjonowania nieruchomości, spokoju jej użytkowników i właścicieli, a także racjonalną minimalizację kosztów i maksymalizację zysków z nieruchomości.

Jesteśmy firmą członkowską Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami

Wybór odpowiedniego zarządcy to najtrudniejsze z zadań stojących przed właścicielami nieruchomości i zarządami Wspólnot Mieszkaniowych. To od tej decyzji zależy, czy Państwa codzienne życie zdominuje troska o bieżące sprawy i finanse związane z funkcjonowaniem Waszych nieruchomości, czy też będziecie w nich mieszkać w spokoju i komfortowych warunkach.

Mając powyższe na uwadze, wszystkie działania realizujemy poprzez perspektywiczne kreowanie przychodów z nieruchomości i racjonalne koszty utrzymania. Jesteśmy zwolennikami działań przemyślanych, dokładnych i ewolucyjnych. Prowadzimy działalność zgodnie z polskim prawem w oparciu o ministerialne licencje zawodowe zarządców nieruchomości, jak również licencje wydawane przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami.

Każda nieruchomość jest inna, bo mieści się w specyficznym otoczeniu, zamieszkują ją różni ludzie, różne są rozwiązania techniczne, pomimo opracowania własnych procedur zarządzania - podchodzimy do nich elastycznie, by móc dostosować je do nieruchomości i ludzi z nich korzystających.

Najważniejsze jest dla nas zrozumienie potrzeb Klienta, działamy dla niego i na jego zlecenie. Pomagamy w realizacji jego wizji rozwoju nieruchomości. Lubimy rozmawiać z ludźmi by poznać ich potrzeby, oczekiwania i cele. Zarządzanie nieruchomościami polega wykonywaniu jak najlepiej poleceń Klienta, nie zaś na rządzeniu nieruchomością za Klienta.

Nasza wizja zarządzania nieruchomościami, jest odmienna od administrowania znanego z dużych spółdzielni mieszkaniowych, nie jest też zgodna z wizją bezosobowego zarządzania korporacyjnego wykonywanego przez duże firmy zarządzające. Nasi zarządcy rozmawiają i cenią sobie osobisty kontakt z naszymi Klientami.
Nasza wizja zarządzania nieruchomościami bardziej jest zbliżona do osobistego, bezpośredniego kontaktu, znanego zarządcom majątku. Chcemy być nowocześni w działaniu, przy zachowaniu osobistego kontaktu, zaufania i profesjonalizmu. Koncentrujemy się na zapewnieniu użyteczności nieruchomości wynikającej z jej funkcji (mieszkaniowej bądź komercyjnej) ciągle dbając o wartość nieruchomości.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz